آراد برندینگ
f
خانه / تفاله خوراک دام / فروشگاه عمده تفاله خوراک دام

فروشگاه عمده تفاله خوراک دام

تفاله خوراک دام، از جمله خوراکی های ارزان قیمت، برای انواع دام ها می باشد که از لحاظ ارزش غذایی با سایر علوفه ها برابری می کند، از این رو در افزایش وزن دام ها موثر می باشد. فروشگاه خوراک دام انواع تفاله ها را به صورت عمده و پرس شده توسط کارخانه به دامداران سراسر کشور عرضه می کند تا بتوانند از پس هزینه های سنگین علوفه بر آیند.

فروشگاه عمده تفاله خوراک دام

مراحل تولید تفاله خوراک دام

مراحل تولید تفاله خوراک دام امروزه در مدیریت تغذیه دام ها با توجه به گران قیمت بودن علوفه هایی از قبیل یونجه، کاه و سایر آن ها، یافتن منابع ارزان قیمت مواد خوراکی یک راهکار اساسی محسوب می شود. تغذیه دام های نشخوارکننده، به علت امکان استفاده از فرآورده های آن ها از قبیل شیر و گوشت بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا تغذیه تعیین کننده کیفیت این فرآورده ها می باشد.

تفاله خوراکی دام به دو صورت تر و خشک در بازار های کشور موجود می باشد و مصرف تر آن بیشتر برای کوتاه مدت می باشد زیرا زود خراب می شود، ولی نوع خشک آن را در صورت انبارداری در کنار سایر علوفه ها می توان برای مدت زمان طولانی نگه داری کرد.

پسماند های کشاورزی و باغی از قبیل سیب، هویج، چغندرقند، گوجه فرنگی، گیاه شیرین بیان و بسیاری دیگر را می توان نام برد که برای فرآوری به کارخانجات مربوطه منتقل می شوند. در ابتدا با استفاده از دستگاه های خشک کن، مرحله خشک کردن این محصولات در دما و مدت زمان خاصی صورت می گیرد در گام بعدی تفاله ها توسط دستگاه پرس بسته بندی شده و انبار می شوند.

انواع تفاله خوراکی دام، دارای در صد بالایی از پروتئین خام، فیبر و پکتین می باشند و در کل می توان ۳۰ الی ۴۰ در صد از کل جیره ی غذایی دام های پروار و شیری را با استفاده از این محصول تامین کرد. قطعا این مقدار بسیار قابل توجه می باشد و می تواند در کنار علوفه اصلی دام مورد استفاده قرار گیرد‌. دامدارانی که از این تفاله ها قبلا استفاده نکرده اند، نگرانی در این خصوص نداشته باشند که دام آن ها را مصرف نکند، زیرا این تفاله ها بسیار خوش خوراک می باشند و تنها کافی است مصرف آن به مقدار کم در جیره غذایی استفاده شود و به مرور زمان آن را افزایش دهند.

فروشنده برتر تفاله خوراک دام

فروشنده برتر تفاله خوراک دام تفاله دام ضمن دارا بودن مقدار مناسبی پروتئین، از لحاظ خوش خوراک بودن جزو بهترین خوراک های دامی محسوب می شود. با توجه به قیمت بسیار پایین این تفاله، گزینه مناسبی برای کاهش هزینه جیره غذایی دام و افزایش تولید دام با استفاده از این محصول می باشد. فروشنده خوراک دام این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه روانه بازار فروش می کند.

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس علیرضا جوادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134310728
آدرس کانال: tofale98@
آدرس سایت: www.tofaleh.ir
پست الکترونیکی: tofaleh97@yahoo.com

پاسخی بگذارید

تماس با ما