مشاوره و سفارش

تفاله هویج

ضایعات کارخانجات از مهمترین محصولات به منظور استفاده درخوراک دام و طیور می باشد. این خوراک ها ضمن بر اینکه با قیمت نسبتا کمتری قابل خرید می باشند، برای دام خوش خوراک است و قابلیت هضم بسیار زیادی را دارا می باشد.تفاله هویج یکی از این محصولات میباشد که محصول کارخانه های آبمیوه گیری می باشد. تجربه نشان داده است که دام این محصول را با میل زیادی خواهند خورد. به منظور افزایش قابلیت نگهداری تفاله هویج، این محصول را از طریق نایلون بسته بندی می کنند و از این طریق تا سه یا چهار ماه قابلیت نگهداری را افزایش می دهد.

تفاله انار

تفاله انار شامل چند قسمت مانند پوست انار، دانه انار و پوسته نرم داخل ان است.این ضایعات حدود 45-50 درصد انار را تشکیل می دهد که بعد از گرفتن اب انار به دست می اید. استفاده از تفاله انار در تغذیه دام به دلیل داشتن چربی زیاد باعث چرب تر شدن شیر دام می شود .

به دلیل افزایش قیمت خوراک های دام و طیور دامداران و مرغداران به استفاده از ضایعات و تفاله رو اورده اند.

تفاله لیمو

خرید تفاله لیمو برای دام را علاوه بر بصرفه بودن می توان یک جایگزین مناسبی برای علوفه خشک دام ها دانست که باید اشاره کنیم این تفاله به دو صورت خشک و سیلویی مورد استفاده قرار می گیرد.
تفاله لیمو که پسماند کارخانه های فرآوری مرکبات است و به عنوان یک مکمل به صورت تازه یا همان سیلو شده فروش بیشتری دارد؛ زیرا ارزش غذایی تفاله لیمو ترش سیلویی بیشتر از نوع خشک می باشد.
این محصول به جهت داشتن مقادیر زیادی ویتامین بخش عمده ای از ویتامین های محلول در آب، انرژی و کلسیم مورد نیاز دام های نشخوار کننده را تامین کرده و همین فرآیند سیلو کردن از ویژگی های مهم این محصول به شمار می رود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
تفاله گوجه-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله جو-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله نیشکر-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله سیب-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله کنجد-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله خرما-سفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله چغندرسفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله هویجسفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله لیموسفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله انارسفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله انگورسفارشیموجودتماس بگیرید
تفاله زیتونسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه جابان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات دامداری ها، مرغداری ها و کارخانه های تولید خوراک دام و طیور و همچنین کاهش هزینه مواد اولیه آنها، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تفاله خوراک دام و طیور آغاز نموده است. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است .

مدیر مجموعه جابان

اقای جوادی

تماس بگیرید