مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده بهترین تفاله چغندر مناسب خوراک گوساله پرواری

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با انواع تفاله ها در جیره دام های پرواریمرکز فروش عمده تفاله چغندر مناسب خوراک گوساله پرواری

تفاله چغندر گوساله پرواری از استخراج قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر به دست می آید و به دلیل مواد قندی و مغذی فراوانی که دارد، برای تغذیه گوساله پرواری بسیار مناسب می باشد. قطعا می دانید که تهیه خوراک مناسب برای دام، یکی از اصلی ترین موارد در رشد سریع تر آن خواهد بود و اگر تغذیه تهیه شما برای آن مناسب نباشد، قطعا سلامت گوساله پرواری با خطر مواجه خواهد شد. بنابراین وظیفه فروشنده تفاله چغندر این است که بهترین محصولات را در جهت رشد هر چه بهتر و سریعتر و صد البته برای حفظ سلامتی گوساله در اختیار افراد شاغل در این صنعت بگذارد.

فروشنده بهترین تفاله چغندر مناسب خوراک گوساله پرواری

آشنایی با انواع تفاله ها در جیره دام های پرواری

آشنایی با انواع تفاله ها در جیره دام های پرواریتفاله چغندر قیمت قند به دو شکل تفاله تر و تفاله خشک در اختیار افراد قرار می گیرد تا ایشان با توجه به صلاحدید خود، آن را در اختیار دام های پرواری قرار دهند. نقد و بررسی این دو نوع تفاله به شرح زیر می باشد:

تفاله چغندر قند خشک: این تفاله از ارزش غذایی بیشتری به نسبت سایر تغذیه های مورد نیز دام برخوردار می باشد. ولی نکته ای که افراد باید به آن توجه داشته باشند این است که دادن تفاله خشک به تنهایی نمی تواند به دام مواد غذایی لازم را برساند.

این تفاله ها باید همراه با مواد هیدروکربنه به دام داده شوند تا به این صورت مواد غذایی لازم به دام پرواری رسانده شود و سلامت آن به طور کامل حفظ گردد.

تفاله چغندر قند تر: این تفاله ها معمولا در گودال های خیلی بزرگ حفر و ذخیره می شوند و بر روی تفاله یک اتفاق اسیدی شکل می گیرد که این اتفاق باعث می شود ارزش غذایی تفاله بسیار بالا برود.

تفاله تر بر خلاف تفاله خشک، به تنهایی قابل تغذیه برای دام می باشد و احتیاج به افزودن مواد هیدروکربنه دیگر نیست. این مورد از اصلی ترین مزایای تفاله چغندر تر است.

مرکز فروش عمده تفاله چغندر مناسب خوراک گوساله پرواری

مرکز فروش عمده تفاله چغندر مناسب خوراک گوساله پرواریمراکز پرورش دام های پرواری، قاعدتا به صورت مداوم باید حجم بسیار زیادی از انواع تفاله چغندر را تهیه نمایند و روزانه در اختیار گوساله های پرواری قرار دهند. قطعا فروش این محصولات در حجم کم، نمی تواند خدمتی به این مراکز کند زیرا خیلی زود این محصولات تمام خواهد شد و برای تهیه مجدد آن دوباره باید اقدام شود.

به همین دلیل، حجم بسیار زیادی از این تفاله های چغندر، با کیفیت خیلی مطلوب از طریق مرکز فروش به مراکز پرورش دام فروخته خواهد شد و به این شکل، رضایت عموم این مراکز نیز به طور کامل جلب گردیده خواهد شد.

آقای جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس جوادی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09134310728

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tofale98@

instagram icon اینستاگرام: tofale1398@

email icon ایمیل: tofaleh97@yahoo.com

مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید