مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده بهترین تفاله چغندر مناسب خوراک شترمرغ

آنچه در این مقاله میخوانید...

تفاله چغندر جیره ای مناسب برای شترمرغفروشنده تفاله چغندر برای شترمرغ با قیمت مناسب

شرکت ما توانسته بهترین تفاله چغندر شترمرغ را تهیه کند، به طوری که این تفاله هیچ گونه کپک زدگی و قارچ ندارد، رنگی ثابت دارد و سوخته نیست و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. برای صرفه جویی در هزینه های پرورش شترمرغ از تفاله چغندر به عنوان یک مکمل پیشنهاد می شود.

عرضه کننده بهترین تفاله چغندر مناسب خوراک شترمرغ

تفاله چغندر جیره ای مناسب برای شترمرغ

تفاله چغندر جیره ای مناسب برای شترمرغ شتر مرغ بزرگ ترین پرنده روی زمین است و تغذیه ان متناسب با وزنش بسیار زیاد است به طوری که ۸۰ درصد از هزینه های پرورش، مخصوص تغذیه این پرنده است. اما این پرنده در غذا سخت گیر نیست و می تواند با خوراک های ارزان قیمت ولی مغزی نیز رشد کند. این پرنده علف خوار نیست و از دانه و پستان داران کوچک مثل مارمولک و تخم پرندگان و.. نیز تغذیه می کند. برای پایین اوردن هزینه های سنگین شتر مرغ مواد دیگری را که پروتئین و مواد مغذی زیادی دارند را جایگزین می کنند. از جمله پودر ژله_ کولین کلراید_ جوش شیرین_ ارد هسته خرما_ پودر گوشت و تفاله کنجد و تفاله چغندر.

تفاله چغندر مرغوب: وقتی که توسط دستگاه های خشک کن اب چغندر گرفته شود، تفاله حاصل می شود، که دارای مقدار زیادی فیبر و گلوکز است. سطوح فسفر و گلوکز در تفاله چغندر کم است و قند بالایی دارد، که این شیرینی، خوراک شتر مرغ را دل چسب تر می کند و برای مدت بیشتری ان را سیر نگه می دارد. از این تفاله بیشتر به عنوان خوش خوراک کننده در طعام شتر مرغ استفاده می شود. به طوری که به نسبت یک به پنج با خوراک شتر مرغ ترکیب می شود‌. این تفاله تا حد زیادی قادر به جذب مایع است. استفاده از این محصول بیشتر در فصل سرما توصیه می شود. تا انرژی مورد نیاز پرنده را تامین کند. در واقع انرژی چغندر به اندازه جو می باشد، با این تفاوت که میزان پروتئین کمتری دارد.

فروشنده تفاله چغندر برای شترمرغ با قیمت مناسب

فروشنده تفاله چغندر برای شترمرغ با قیمت مناسب تولید مناسب تفاله چغندر باعث می شود که محصول حاصله از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد و متقاضی بالایی را به خود جذب کند. شرکت ما با رزمه درخشانی که در این زمینه دارد توانسته پرورش دهندگان شتر مرغ را به استفاده از این تفاله در تغذیه طیورشان دعوت کند. بنابراین محصول خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اختیارشان قرار می دهد. برای سهولت در خرید تفاله چغندر می توانید به صورت اینترنی وارد وب سایت شوید و محصول خود را تهیه کنید گفتنی است که خرید در حجم بالا از قیمت پایینی برخوردار است و مقرون به صرفه است.

آقای جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس جوادی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09134310728

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tofale98@

instagram icon اینستاگرام: tofale1398@

email icon ایمیل: tofaleh97@yahoo.com

مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید