آراد برندینگ
f
خانه / تفاله چغندر / عرضه بهترین خوراک دام تفاله چغندر

عرضه بهترین خوراک دام تفاله چغندر

خوراک دام تفاله چغندر می تواند جایگزین مناسبی به جای علوفه های گران قیمت می باشد. هم چنین بهترین تفاله خوراک دام شیری و پرواری می باشد که به صورت پرس شده در بازار های فروش موجود می باشد و از لحاظ قیمت بسیار به صرفه تر و مناسب تر از یونجه و کاه می باشد.

 

کاربرد تفاله چغند در تغذیه دام

امروزه با وجود گران شدن گوشت های دامی، هنوز هم دخل و خرج دام داران با هم  همخوانی ندارد، زیرا از راه های آسان کاهش هزینه های خوراک دام خود غافل می باشند و هم چنین هزینه های مربوط  به خوراک دام بیشترین سهم را در هزینه های تمام شده ی تولیدی به خود اختصاص می دهند.

تفاله های  چغندر قند با کیفیت عالی بهترین خوراک دامی به جای یونجه و علوفه های دامی گران قیمت می باشند. تفاله های دامی و حیوانی به دو صورت تر و خشک در بازار های فروش موجود می باشند. تفاله های دامی از پسماند های میوه ها و سبزیجات و یا گیاهانی مانند زیتون، سیب، چغندر قند، گوجه فرنگی، شیرین بیان و غیره تهیه می گردند. این مواد خوراکی طی مراحل و فرآیند هایی که روی آن ها انجام می گیرد به شکل پرس شده به بازار عرضه می گردد که برای انبار داری به مدت طولانی نیز مناسب می باشد.

تفاله چغندر قند دارای پکتین زیادی می باشد و به همین دلیل می تواند 10 تا 20 درصد کل جیره غذایی دام های شیری را، از این تفاله تامین کرد. قطعا این مقدار بسیار قابل توجه می باشد و می تواند در کنار علوفه های اصلی دام مورد استفاده قرار گیرد. فروش تفاله چغندر قند از کارخانه ی این محصول صورت می گیرد، این تفاله ممکن است به صورت تر پرس شده در اختیار دامداران قرار گیرد و یا به صورت خشک شده باشد.

اگر تعداد دام های دامدار زیاد باشد، تفاله تر چغندر را می توان بدون نیاز به سیلو کردن تا حدود حداکثر 30 درصد با خوراک اصلی دام مخلوط کرد و اگر دامدار می خواهد این تفاله را برای مدت طولانی نگه دارد باید آن را در سیلو نگه داری کند و البته بهتر است با محصولاتی از قبیل کاه، یونجه و یا غیره انبار شود.

خرید عمده تفاله چغندر مخصوص خوراک دام

تفاله ها در استان های زیادی از کشور تهیه می گردند. متقاضیان خرید تفاله چغندر می توانند این محصول را به صورت عمده و با کیفیت مرغوب از کارخانه ها و مراکز مربوط به این بخش خریداری کنند. قیمت نهایی این خوراک دامی بستگی به شرایط اقتصادی و متغیر های فراوانی دارد.

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس علیرضا جوادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134310728
آدرس کانال: tofale98@
آدرس سایت: www.tofaleh.ir
پست الکترونیکی: tofaleh97@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده بهترین تفاله چغندر مناسب خوراک شترمرغ

شرکت ما توانسته بهترین تفاله چغندر شترمرغ را تهیه کند، به طوری که این تفاله هیچ گونه کپک زدگی و قارچ ندارد، رنگی ثابت دارد و سوخته نیست و از مرغوبیت بالایی برخو

پاسخی بگذارید

تماس با ما