آراد برندینگ
f
خانه / تفاله خرما / خرید تفاله خرما خوراک دام عمده

خرید تفاله خرما خوراک دام عمده

خرید تفاله خرما خوراک دام عمده را از مرکز توزیع معتبر انجام دهید. به این صورت، دیگر نگرانی بابت کیفیت نخواهید داشت، ضمن این که عرضه کننده نوع درجه یک را با نرخ های مناسب ارائه می دهد. به هر حال، استفاده از چنین محصولاتی باعث می شود تا قیمت خوراک دام هم کاهش پیدا کرده و در هزینه های صرفه جویی شود. ولی در ادامه این متن قرار است پیرامون مزایا و محل فروش تفاله خرما بیشتر صحبت کنیم.

مزایای مصرف تفاله خرما در خوراک دام

درباره خوراک دام حتماً کسانی که در این حوزه فعالیت می نمایند، چیزهای زیادی شنیده اند. ولی امروزه برای این که بهتر بتوان در این زمینه صرفه جویی نمود و از سوی دیگر، این غذاهای مخصوص پرانرژی تر شوند، از تفاله های برخی میوه ها کار می گیرند که یکی خرما است. ولی مزایای مصرف تفاله خرما در خوراک دام چیست؟

مسائل متعددی را می توان بیان نمود که در زیر به چند مسئله مهم از مزایای آن اشاره می نماییم:

  • هزینه های تامین خوراک را به شکل گسترده ای کاهش می دهد. این محصول ارزان تر از ذرت و یا جو می باشد.
  • جیره غذایی خوش خوراک می شود.
  • تنوع در مواد خوراکی بالا می رود.
  • باعث می شود تا دام مقدار زیادی انرژی، پروتئین و سایر عناصر ضروری را جذب کند.

به علت کمبود برخی از خوراک های مخصوص، بسیاری از دامداران به دنبال جایگزین‌ های مقوی و مناسب می باشند که یکی از بهترین ها در این عرصه، تفاله های میوه خرما است. البته باید بگوییم که این محصول شامل پوست، هسته و همینطور میوه هایی است که قابلیت مصرف انسانی را ندارند.

مرکز فروش تفاله خرما خوراک دام قیمت مناسب

از بزرگترین مرکز فروش تفاله خرما خوراکی دام قیمت مناسب، می شود محصولاتی از این قبیل را به شیوه عمده تهیه کرد. بیشتر هم دامداری های بزرگ و همینطور شرکت های تجاری هستند که به این روش فرآورده را تهیه می کنند. آنها را در بسته بندی های مختلف و یا به گونه فله ای عرضه می نمایند.

باید گفت که خوراک های ارائه شده، تمیز، بدون ناخالصی و کاملاً سالم هستند. همینطور از کیفیت بالایی برخوردار بوده که شرکت با نرخ های بسیار خوبی به عرضه آنها می پردازد. از جانب دیگر، این نوع فرآورده ها را به صورت آنلاین هم توزیع می کند. با این حساب، از هر جایی امکان ثبت درخواست خرید وجود دارد.

شما هم اگر می خواهید بهترین ها را به روش های ساده به دست آورید، می شود با واحد پشتیبانی این فروشگاه بزرگ تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه جزئیات کامل را در اختیارتان قرار داده و راهنمایی های مورد نیاز را نیز انجام می دهند.

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس علیرضا جوادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134310728
آدرس کانال: tofale98@
آدرس سایت: www.tofaleh.ir
پست الکترونیکی: tofaleh97@yahoo.com

پاسخی بگذارید

تماس با ما