آراد برندینگ
f
خانه / تفاله سیب / پخش کننده تفاله سیب درختی

پخش کننده تفاله سیب درختی

تفاله سیب درختی ، یکی از تفاله ها و غذاهای خوش خوراک دام هاست که در صنعت دام داری طرفدار بسیاری دارد. در این مطلب به پخش کننده تفاله سیب و موارد استفاده از آن می پردازیم.

تفاله سیب

تفاله سیب درختی

تفاله سیب یکی از بهترین مواد غذایی است که به دلیل طعم خوبی که دارد برای دام های بسیار مطلوب بوده. اما مشکلی این تفاله دارد و باعث می شود کمی نسبت به آن دلسرد شویم، نبودن و یا کم بودن پروتئین موجود در آن است. در بسیاری از مواد معدنی نیز این تفاله سیب درختی فقیر است. اما طعم خوبی که این ماده غذایی دارد باعث نمی شود که دامداران از آن استفاده نکنند.

دامداران برای اینکه فقط این ماده ی غذایی را نسبت به مواد معدنی و پروتئین برطرف کنند، آن را با دیگر مواد غذایی دام ها مانند علوفه ها و یا تفاله چغندر قند ترکیب می کنند تا فقر آن توسط دیگر مواد غذایی جبران شود.

در چه زمانی از تفاله سیب برای دام ها استفاده نکنیم؟

درون سیب، ماده ای به نام پکتین وجود دارد. پکتین نوعی کربوهیدارت است که معده ی دام های کوچک نمی تواند این ماده را به خوبی هضم کند.

پس:

زمانی که دام ها هنوز کوچک هستند و به سن بلوغ نرسیده اند، از تفاله سیب درختی در غذای آن به مقدار زیاد استفاده نمی کنیم، زیرا نمی توانند پکتین موجود در این ماده را هضم کنند و این موضوع باعث می شود دچار نفخ شکم و مشکلات دیگری بشوند.
برای دام های بزرگ تر، محدودیت برای استفاده از تفاله سیب درختی و هر تفاله ی دیگری وجود ندارد، زیرا دستگاه گوارش آن ها تا حتی قوی کار می کند که می تواند به راحتی پکتین موجود در تفاله سیب درختی را هضم کند و مشکلاتی مانند نفخ شکم به وجود نیاید.

انواع تفاله های سیب درختی که در بازار عرضه می شوند

تفاله سیب انواع مختلفی دارد. می توانید تفاله سیب درختی خشک را برای دام های خود خریداری کنید که یکی از انواع تفاله سیب درختی است.

نوعی دیگر از آن تفاله مرطوب و تر آن است که نسبت به تفاله خشک نیز قیمت بالایی دارد.

نوعی دیگر از تفاله سیب است که همراه با تراشه های چوب ترکیب شده و ارزش غذایی پایینی دارد. از آن صرفا برای بالا بردن حجم غذای دام استفاده می شود.

پخش کننده تفاله سیب درختی

پخش کننده تفاله سیب ، انواع و اقسام تفالع سیب درختی را به دام داران و فروشگاه هایی که غذای دام و طیور را میفروشند عرضه میکنند. پخش کننده مستقیم با محلی که سیب درختی را آب گیری می کنند در ارتباط است و تفاله ها را از آن با قیمت مشخصی خریداری می کند.

پخش کننده کار اصلی رسیدن محصول به مصرف کننده را انجام می دهد.

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس علیرضا جوادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134310728
آدرس کانال: tofale98@
آدرس سایت: www.tofaleh.ir
پست الکترونیکی: tofaleh97@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش تفاله سیب

سایت فروش تفاله سیب

فروش تفاله سیب از طریق سایت اینترنتی مخصوص به فروش این محصول مصرفی صورت می …

تماس با ما