مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش تفاله چغندرقند

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه خرید حواله تفاله چغندرکارخانه های تولید تفاله چغندرقند
قیمت تفاله چغندر

آیا در فصل بهار هم تفاله چغندر در انبارهای کارخانه موجود است؟ قطعا یکی از بهترین تفاله ها برای مصرف دام و طیور تفاله چغندر است زیرا از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و همچنین خوش خوراک هم هست. ترکیب این نوع تفاله با تفاله گوجه میتواند روند هضم را برای دام بهبود بخشد و به همین دلیل بیشتر دامدارها از ترکیب این دو در تغذیه دامهای خود بهره می برند. شایان ذکر است که بهترین نوع تفاله چغندر تفاله خشک آن است اما در فصل بهار بیشتر تفاله های موجود در بازار از نوع تر و آبدار است.

با توجه به اینکه کارخانه های تولید شکر، در ازای دریافت چغندر از کشاورز به آنها حواله تفاله خشک فشنگی چغندرقند میدهند کشاورزان حواله های خود را با قیمت کمتر از کارخانه به مشتریان میدهند تا زودتر به پولشان برسند و بتوانند برای جبران هزینه ها خرج نمایند.

قیمت فروش تفاله چغندرقند

نحوه خرید حواله تفاله چغندر

نحوه خرید حواله تفاله چغندر

زمانی که کارخانه قادر به تسویه حساب نقدی با کشاورز نباشد مجبور است حواله تفاله چغندر هم به صورت تر و هم به صورت خشک برای کشاورز صادر نماید تا هم کالای خود را به فروش برساند و هم بدهی خود را صاف نماید. معمولا کشاورزان هم به دلیل اینکه به پول نیاز دارند این حواله را با قیمت پاییین تر از کارخانه به فروش می رسانند.

برای خرید این گونه حواله ها می توان به چغندرکارانی که محصول خود را در ازای دریافت تفاله چغندر به کارخانه داده اند مراجعه نمود. مقداری که آنها قادر به فروش هستند بر اساس زمان بندی خاصی توسط کارخانه مشخص میشود و محدویت زمانی و حجمی خاصی دارد.

کارخانه های تولید تفاله چغندرقند

کارخانه های تولید تفاله چغندرقند

 

کارخانه های قند زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند اما همه آنها از چغندر برای تولید شکر استفاده نمیکنند و معمولا از نیشکر هم بیشتر در جنوب ایران استفاده میشود. البته کارخانه های نیشکری هم دارای تفاله نیشکر هستند و در سه حالت تازه، خشک بلوک و فشنگی آنرا عرضه میکنند و مشتریان خاص خود را دارند.

اما کاخانه های چغندری که در استانهایی مثل اصفهان، شیراز، همدان و خوزستان هستند محصول تفاله ی آنها تفاله چغندرقند است که در سه حالت تر، خشک پرک و فشنگی عرضه میشود. دلیل استقبال بیشتر از نوع فشنگی آن اینست که دارای ملاس چغندر است و خواص بیشتری برای دام دراد و از طرفی راحتتر قابل حمل و استفاده می باشد.

آقای جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهندس جوادی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09134310728

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: tofale98@

instagram icon اینستاگرام: tofale1398@

email icon ایمیل: tofaleh97@yahoo.com

مجموعه جابان شما را به خرید بهترین محصولات تفاله های خوراک دام و طیور می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید