آراد برندینگ
f
خانه / تفاله سیب / قیمت تفاله سیب درختی ارزان

قیمت تفاله سیب درختی ارزان

تفاله سیب یک ماده ی غذایی برای دام ها بوده که به صورت مرطوب است و در دامداری نقش بسیار خوبی را ایفا می کند. در این قسمت به قیمت تفاله سیب درختی ارزان می پردازیم.

تفاله سیب درختی ارزان

تفاله سیب

تفاله سیب برای دام ها یک منبع خوب غذایی بسیار راحت برای هضم بوده. تنها دلیلی که به عنوان یک مشکل به این ماده ی غذایی می توان اشاره کرد، پروتئین پایین آن است.

تفاله سیب یک فراورده مرطوب است و فقط 20 درصد آن از ماده خشک تشکیل می شود، همانطور که گفته شد میزان پروتئین آن کم (7%) و انرژی بسیار خوبی دارد.

این محصول بسیار طعم خوبی برای دام ها دارد اما چون نسبت به پروتئین فقیر است بهتر است در کنار دیگر غذاها به صورت مخلوط استفاده شود.

محدودیت مصرف تفاله سیب درختی

در تفاله سیب درختی نوعی پکتین وجود دارد. این نوع از کربوهیدرات، کربوهیدرات دیر هضم است زیرا روده ها قابلیت هضم کردن این ماده رو ندارند، به همین دلیل در دام های جوان و یا کودک، خودرن زیاد تفاله سیب درختی، ممکن است هضم آن را برای دام بسیار سخت کند. اما در دام هایی که به سن بلوغ رسیده اند، به دلیل اینکه دستگاه گوارش به حالتی رسیده که می تواند مواد غذایی سنگین تری را هضم کند، خوردن این ماده ی غذایی ایرادی ندارد و حتی به دلیل طعم خوب آن بیشتر به سمت آن جذب می شوند.

انواع تفاله سیب درختی

تفاله سیب

از انواع تفاله سیب درختی می توان به :

تفاله سیب کاملا خشک
تفاله سیب کامل مرطوب
تفاله سیب ترکیب شده با تراشه های چوب (ارزش غذایی پایینی دارد.)

قیمت تفاله سیب درختی

قیمت تفاله سیب معولا از روی قیمت سیب درختی محاسبه می شود. قیمت سیب درختی در فصل های مختلف تغییر می کند و به همین دلیل قیمت تفاله سیب نیز ممکن است در فصول مختلف تغییراتی را به همراه خود داشته باشد.

اگر در تفاله سیب تراشه های چوب نیز مخلوط باشد قیمت آن را تا حدی پایین می آورد.

قیمت تفاله سیب درختی ارزان، در سایت های اینترنتی موجود است و می توانید از کشاورزان نیز این قیمت را بپرسید.

اگر مد نظر شما تفاله سیب درختی خشک است، قیمت آن کمی مناسب تر و ارزان تر است اما هرچه رطوبت آن بالا می رود قیمت آن نیز بیشتر می شود و این به دلیل آن است که در حالته مرطوب هم غذای دام را تهیه می کند و هم نیاز به آب دام را.

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس علیرضا جوادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134310728
آدرس کانال: tofale98@
آدرس سایت: www.tofaleh.ir
پست الکترونیکی: tofaleh97@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش تفاله سیب

سایت فروش تفاله سیب

فروش تفاله سیب از طریق سایت اینترنتی مخصوص به فروش این محصول مصرفی صورت می …

تماس با ما